Romanian Polski
logo

Nowa wersja platformy WiseBase


Szanowni Państwo,

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować o debiucie nowej wersji platformy WiseBase, która służy do wymiany informacji pomiędzy producentami, dostawcami i sieciami handlowymi oraz sklepami internetowymi.

Nowa odsłona WiseBase to przede wszystkim ułatwienia dla Państwa:

  • - przyśpieszenie działania
  • - umożliwienie przydzielenia ról pracownikom odpowiedzialnym za proces w Państwa firmach
  • - uproszczona mechanika i warstwa wizualna z nowym logo
  • - dodano wymagane przez prawo od 13 grudnia 2014 roku kategorie, umożliwiając wprowadzenie informacji o alergenach i składzie produktów. Wszystkie dane podzielone są  teraz na 6 czytelnych kategorii

Wszelkie potrzebne instrukcje odnają Państwo w zakładce pomoc, która jest dostępna po zalogowaniu się do WiseBase. Aby się zalogować wystarczy użyć dotychczasowych loginów i haseł.

Wiemy że dzisiejszy biznes korzysta w coraz większym stopniu z rozwiązań cyfrowych. Mamy nadzieję że niezbędny w tym biznesie proces przekazywania informacji o produktach stanie się dla Państwa dzięki nowemu Wisebase prostszy i łatwiejszy.

Korzystając z okazji prosimy o sprawne uzupełnienie opisów o nowe wymagane przez rozporządzenie UE 1169/2011 pozycje między innymi alergeny oraz dodatkowe informacje o składzie. Zwracamy uwagę, że brak wprowadzenia tych pozycji może uniemożliwić pokazywanie Państwa produktów w Internecie, powodując spore utrudnienia biznesowe po stronie części Państwa klientów.